Як уникнути розлучення під час карантину.

Cherry Twins

Корисні ідеї проведення часу для пар, які змушені бути постійно разом.

Карантин і вимушена ізоляція в чотирьох стінах для багатьох сімейних пар стає істотним випробуванням. Ми не звикли проводити разом стільки часу. Декларуючи важливість спілкування і цінність сім’ї, ми всіляко уникали самого процесу. Робота, саморозвиток 1001 гурток-курси-тренінги, спортзал, діти і … фактичне спілкування зводилося максимум до півгодини формального обміну подіями за день. А далі – кожен в свій гаджет і потім спати.
Як не розлучитися за час карантину.

Божевільний ритм життя, скажете ви, цейтнот поганяє форс-мажором? Як тут знайти час на годинні бесіди? Ось будь ласка. Саме життя поставила весь цей «біг в колесі» на паузу. Дала час на спілкування з дітьми і коханими, батьками і друзями, на самоосвіту, вправи для пресу, вивчення японської – на все те, що ми старанно відкладали на «коли буде час». І? Який результат?

Ми виявилися не готові обійтися без капучино, шопінгу, кінотеатрів і ресторанних посиденьок. Ми розучилися спілкуватися і розважати самих себе. А тут ще потрібно комунікувати з партнером і якось упорядкувати день дитини. Колапс.

Те, що відбувається нікого не залишить нейтральним. Будуть пари, яких така ситуація згуртує, виведе їх відносини на новий рівень довіри. Але будуть і ті, хто не зможе пройти цей етап і зберегти відносини.

Якщо ви розумієте, що «ваша дах зараз впаде» і вам просто необхідно побути лише вдвох і хоч ненадовго змінити картинку, поміняти атмосферу – дозвольте собі втекти від світу ненадовго. На пару годин. Повірте, ваші відносини того варті.
В ідеалі – залишитися на цей час тет-а-тет. Якщо домашні умови зовсім ніяк не дозволяють це зробити, можна втекти, наприклад, в такі готелі, як Cherry Twins, де все створено для перезавантаження відносин.

Якщо готель або погодинна квартира зараз не по бюджету чи ні можливості залишити домочадців без нагляду – спробуйте влаштувати собі побачення будинку, наприклад, коли всі інші заснуть. Причепуритися, запаліть свічки, налийте вина. Придумайте пікантну тему для бесіди. Як варіант – можна написати кілька записок з фантазіями, які кожному хотілося б обговорити і витягнути одну на вибір.

Напишіть один одному романтичні листи, а потім прочитайте вголос.

Знайдіть мізансцену з фільму, яка вас збуджує, і «обміняйтеся посиланнями».

Спробуйте відволіктися від натовпу проблем, паніки, істерики і подивитися один одному в очі. Побачити ту іскорку, в яку колись закохалися. Подарувати один одному ніжність, турботу, увагу, любов. Стогнати разом набагато приємніше, ніж бурчати і сваритися.