Як урізноманітнити інтимне життя: 4 незамислуватих Лайфхака

Cherry Twins

Щоб у вас було яскраве особисте життя, необхідно постійно працювати над відносинами і вносити різноманіття в інтимне життя.

Засновниця готелю для рольових ігор Cherry Twins Олена Соловйова дала кілька порад, як зробити інтимне життя пари яскравіше.

Секс починається не в ліжку

Довге спільне життя пари виробляє своєрідні звички. За словами Соловйової, це полягає у відправці дітей до бабусь, а також в підказках партнеру, що «сьогодні так». Як підсумок – в стосунках немає спонтанності. Експерт радить дражнити один одного і піти від любові за розкладом.

Говоріть один одному про бажання

Партнер буде вдячний, якщо йому або їй підказати, чого саме хочеться. Якщо не виходить вимовити це вголос, можна просто написати записку.

Навчайте один одного

Для партнерів важливо розуміти, які саме ласки подобаються в ліжку. Це збуджує і емоційно зближує пару.

Міняйте локацію і пробуйте нове

Якщо в ліжку вже нудно, а на вулиці страшно, можна придумати інші місця для того, щоб урізноманітнити секс. Уточнюється, що в Києві є готель для рольових ігор, в Європі і Китаї такі заклади стали звичайною практикою. Соловйова радить пробувати секс-меблі, ударні девайси та інші пристосування для ігор.

Нагадаємо, що психологи розповіли, як відновити відносини після зради.

Вони вважають, що відносини підлягають відновленню і лише чверть невірних партнерів рвуть відносини.

По-перше, не варто приймати рішення на гарячу голову, після того як ви дізналися про зраду.

Також дуже важливо розповісти про свої почуття кривдникові, щоб він зміг поспівчувати вам. Спробуйте знайти з ним спільну мову і дізнатися причини зради. Взаєморозуміння – ключ до відновлення відносин.

Також пообіцяйте не зраджувати. Цей крок спрямований на відновлення довіри до партнера. У майбутньому спільному житті спробуйте значно урізноманітнити сексуальні відносини.