Як урізноманітнити своє сексуальне життя і навчитися розмовляти про свої бажання …….

Cherry Twins

 • Цікаві ідеї для пар, які хочуть додати новизни в свої інтимні стосунки.

  Як урізноманітнити своє сексуальне життя і навчиться відверто розмовляти один з одним про свої бажання? Питання, яке турбує багато пар не тільки в період карантину, але зараз, у вимушеній ізоляції, в стінах спальні це стало особливо актуальним.

     Що таке рольова гра?

  Це не просто секс в якихось пікантних костюмах. Це міні-театр для двох, де кожен з вас може на певний час побути абсолютно іншою людиною. Пограти. Приміряти на себе невластиву роль і спробувати щось інше. І суть саме в емоційній перезавантаження, в ступеня вашого «занурення в роль», а не у фрикциях в новій позі (хоча це теж приємно).
  Як правильно говорити один одному про свої бажання …

  Ви ніжна, мила, боязка? Це ваш шанс побути суворої Панною або владної імператрицею. Сильний і впевнений? Спробуйте стати провинилися школярем. Ви завжди займалися ніжним і ласкавим сексом? Пограйте в щось «по-жорсткіше». Учитель і учениця, медсестра і пацієнт, господар і рабиня, селянка, сантехнік, сексуальний кур’єр, мила покоївка – сценаріїв багато.

  Не важливо, який саме сюжет для втілення ви виберете, важливо як почати. Саме в цьому і полягає основна проблема більшості пар. Як запропонувати таку гру, як її втілити, що потрібно робити?

  Кілька простих порад, як правильно говорити про бажання:

  *Не треба намагатися обговорювати фантазії між списком покупок і домашнім завданням дитини. Всьому своє місце і час. Наодинці (наприклад, на балконі), з келихом вина, тихим шепотом: «А ти не хотів \ хотіла б спробувати … пограти?»
  * Якщо зовсім не знаєте, як почати розмову – надішліть вашій половинці посилання на текст або відеосюжет, який вас заводить і ви хотіли б втілити його в життя з коментарем: «Якщо я зроблю з тобою \ тебе \ для тебе таке ж?» Подивіться на реакцію.

  Домовилися і вибрали? Відмінно. А тепер – підготовка. Це не спонтанна тема. Вибрати вечір, час і так, щоб вам ніхто не заважав і не увірвався в кімнату.

  Сценарій. Тільки так. Ви ж не професійні актори, хоча і вони репетирують. Нехай кожен напише свою роль. І пам’ятайте, що ваше завдання – змінити свої емоційні образи, а не просто банально переодягнутися. Якщо в перші 10 хвилин ви перейшли безпосередньо до сексу – ви «програли». Смакуйте ситуацію, дратуйте, порушуйте, доводите до точки кипіння, поки стримуватися стане просто неможливо.

  Приклад: Ви вибрали Ученицю? Розкажіть вірш. Вирішіть задачу. Упустите ручку. Задеріть учениці спідничку. Запитайте, чому вона так погано поводиться. Вимагайте пояснити, як вона могла так безсоромно вас дражнити. Примусьте розповісти, чому вчора її старшокласник лапав під сходами. Варіантів мільйони – імпровізують і кайфуйте.

  Пам’ятайте, що вас на цій сцені тільки двоє. Вас ніхто не знімає, не засудить і не ставить вам оцінки. Якщо ви не будете намагатися хихикати і стібатися один одного (а це просто прояви сорому від ситуації) – все вийде. Потрібна щирість.

  Ніяких домашніх тапочок і халатів! Не обов’язково купувати костюми в секс-шопі, але попрацюйте над образом. В ідеалі – змініть локацію. Стіни подружньої спальні – це якоря, які зберігають як позитивні, так і негативні емоції.

 

 •         Не соромтеся емоцій. Чи не підколюйте один одного і не бійтеся. Коли ви були дітьми, ви вміли щиро уявити собі свою роль в грі. Спробуйте згадати як це.

     Все наше життя – гра. А гра в сексі – то, що робить наше життя по справжньому яскравою.