Якщо не ханжа: 7 пікантних закладів Києва

Cherry Twins

Років 15 тому було досить багато шуму навколо львівського кафе «Мазох», де страви мали білясексуальні назви, статуя біля входу мала інтимний секрет, а офіціантка могла тебе випороти і змусити гарчати.
Заклад і зараз користується певною популярністю, в той час як у Києві несправедливо обходять увагою досить пікантні місця. Я вирішила виправити цю несправедливість і провести невеликий екскурс по БДСМ закладам Києва. Їх, до речі, цілих 7, незважаючи на вузькоспеціальність цієї тематики.

 

 

 

 

 

 

The Cage

Звичайний, начебто, кальянбар з однією пікантної особливістю все тут заточене під БДСМ тематику і атрибутику: від одягу офіціантів до спеціальних кімнат.

Тут можна пограти з наручниками, батогами, усамітнитися в спеціальній бондажкімнаті. Сам бар поділений на три зони: клітина, зона прочуханки і зона бондажа.

До речі, меню теж відповідає обстановці, наприклад, чорні млинці або коктейль з покаранням.

BarBOSS

Барбос це ніякий не пес (якщо ви самі не захочете так себе назвати), а гра слів: бар «Бос». Drink and go бар, в меню якого тільки алкоголь випив аперетив і пішов далі. «Закусити» ж тут можна батогами і стиками (палички для биття). Є розпірки, петлі для наручників і гачки для шібарі.

Заклад камерний, всі дивацтва можна робити без безлічі зайвих сторонніх очей.

Sex.Ed.Coffee

Не зовсім «тематичне», але цілком білясексуальне експериментальне кафе, де проходять лекції та майстеркласи на тему всього, що стосується сексу. У тому числі і БДСМпрактик.

І без лекцій тут можна посидіти в досить еротичної атмосфері, яка створюється як антуражем: оксамитові дивани, червоні стіни, неоднозначні картини, так і меню: еролатте, безсором

Cherry Twins

Перший в Україні готель для рольових ігор, де враховано багато фантазій: тут і будуар королеви, і кімната тортур з усіма потрібними пристроями, і кабінет лікаря.

Тут же можна купити всілякі іграшки, щоб урізноманітнити розваги. До речі, оскільки БДСМ у нас іноді ще не всі розуміють, в готелі дотримуються суворої конфіденційності. Навіть парковка у нього закрита.

Точка G

Клуб, де часто проходять БДСМвечірки (досить стежити за анонсами). Шібарі, порка, показ латексної моди і багато інших розваг «для своїх».

На подібних вечірках зазвичай всі один одного знають, тому вони проходять спокійно і ненапряжно.

De Bosch

Бар, стіни якого прикрашені пікантними сюжетами Босха, часто проводить майстеркласи з практикам, які відносяться до БДСМ. Наприклад, не раз там були помічені майстеркласи по шібарі від відомих шібарістов.

Ну і антураж з клітин і мотузок налаштовує на той самий лад.

Перший LOVESPACE

Якщо ви соромилися заходити в сексшоп, і вже тим більше, запитати що тут і для чого продається, то LOVESPACE розжене всі сумніви.

Це перший сексшоп, який проводить лекції на тему сексу, пояснюючи, що, куди і навіщо. Ще й проведе для бажаючий майстерклас з їх участю. Досить часто це стосується батогів, спанків і наручників.


Ну що, попустуємо?