Зраджувати чи ні?

Cherry Twins

Думка 1: Людина – полігамна і вірність одному партнеру просто суперечить природі.
Думка 2: Людина еволюціонував, у нього є інтелект і він в змозі контролювати своє лібідо, тому зрада постійному партнерові – це просто низький рівень розвитку і нездатність контролювати свої тваринні інстинкти.
ТАК ХТО Ж ПРАВИЙ В РЕЗУЛЬТАТІ?
Шанувальники полігамії або прихильники моногамії?
Давайте відразу приберемо з міркувань поняття «норма», бо її немає як такої. Кожен вирішує сам для себе, що для нього нормально, прийнятно і допустимо.
Крім озвучених перших двох думок, є ще третя:
Зрада для чоловіка – це нормально, а для жінки – немає. Ось це ось горезвісне «коли він – це ми, коли її – це нас», про «чай з різних чашок» та інші «високодуховні» притчі з соц.мереж.
Ось з третьої думки і почнемо. Вірність жінки, так само як і невинність, дійсно століттями стояла на чолі кута і всіляко охоронялася, оспівувалася і заохочувалася. Зрада в рівній мірі каралася аж до ув’язнення в монастир або смертної кари. І мова тут йшла зовсім про високі почуття пари або ущемленном чоловічому самолюбстві. Все набагато простіше – ДНК тест і протизаплідні таблетки ще не були винайдені. А титул, землі, гроші передавалися у спадок. Природно, кожен хотів залишити все це своє рідне кровинка, а не синові симпатичного конюха. Тому жіноча вірність була єдиною можливістю убезпечити чистоту роду і правонаступництва.
Далі це стало радше даниною традиції, ніж необхідністю.
Світ змінювався. Були хіпі з їх «займайся коханням, а не війною», сексуальна революція, потихеньку відмирає інститут «зареєстрованого шлюбу», з’явилися Поліаморія, свінгери, шанувальники Кінкі і ще пару десятків різних варіацій відносин пари, де фізична зрада – абсолютно прийнятна і допустима.
При цьому залишається значна частина людей, для яких фізична вірність є дуже важливим фактором у відносинах.
Як бути? Хто правий? А що робити, якщо один хоче бути полігамних, а другий за вірність до кінця днів?
Думка Cherry Twins, звичайно ж не панацея, але раптом наші поради допоможуть комусь визначиться в заданій темі.
Моногамія ПРЕКРАСНА, якщо вона чесно і обопільним. Коли обидва щиро і від серця не хочуть нікого іншого. Коли партнер просто не знає про ваші зради і все шито-крито – це не моногамія, це підлість – не підміняти поняття. Пара, яка змогла зберегти і любов, і вірність і пронести це через роки – гідна поваги і захоплення.
Якщо пристрасть з роками почала вщухати, і така пара хоче урізноманітнити свої сексуальні відносини – зовсім не обов’язково стрибати у вир полігамних разнообразий. Секс іграшки, індивідуальні майстер класи з сексуальним практикам, правильні еротичні вечірки, де ви зміните атмосферу і отримаєте настільки нові емоції, що вам не потрібні будуть інші партнери в вашому ліжку – все це ви можете отримати в Cherry Twins
Полігамія ПРЕКРАСНА, якщо вона чесна і обопільна. Якщо обидва партнери чесно домовилися про правила гри в рамках і межах і ці правила не порушують. Не важливо, який формат обраний – побачення з іншими людьми, або спільне дозвілля з іншою парою або поодинокими партнерами, вечірки або свінг клуби – важливо, що збережений емоційні і психологічний комфорт обох.
ТАЄМНА ЗРАДА, щоб реалізувати бажання, які з якихось причин не вдається реалізувати з постійним партнером – це продумана ПІДЛІСТЬ. І ставтеся до цього як хочете, але це наша думка. Шлях найменшого опору і абсолютне небажання чути партнера і працювати над відносинами.
Ось такий от екскурс в світ зрад і задоволень.
Кожен сам зробить висновок, який із трьох варіантів ваш, незалежно від нашої думки.
А ті, хто хоче урізноманітнити своє сексуальне життя яскраво, стильно і незабутньо, не переступаючи поріг моногамності або вже домовившись про форматах полигамности – для вас є вечірки Cherry Twins, де ви зустрінете тих, хто розділяє поваги до принципів і кордонів.