Зроби зі мною ЦЕ: як сказати партнеру про свої бажання.

Cherry Twins

Нам не соромно займатися сексом, але нам дуже соромно про нього говорити. Ось такий парадокс. А коли нам соромно і дискомфортно, як ми чинимо в більшості випадків? Правильно, не робимо цього – не говоримо один з одним про саме інтимне і сокровенне, і в результаті руйнується сексуальна гармонія пари.

Ще один факт з психології відносин: чим ближче і рідніше для вас партнер, тим менше сексуального бажання. На жаль, так влаштована людська психіка – нас збуджують нові емоції: щось яскраве, заборонене, незвідане. А в тривалих відносинах все звично, зрозуміло і знайоме по хвилинах. Спочатку так, потім ось так, потім спати. Пристрасть? Та яка пристрасть – на роботу завтра!

Чому так відбувається? Як міняти такі свої психологічні шаблони і ставати відвертішим і сексуально розкутішим? Як почати говорити з коханим, щоб поліпшити взаєморозуміння і секс? Олена Соловйова – засновниця готелю для рольових ігор Cherry Twins – відповіла на ці питання нижче.

«Ми не звикли обговорювати бажання. У перші місяці відносин це не потрібно, потім начебто все і так непогано, а через кілька років це виглядає дивно, бо виникають питання: «А весь попередній час тобі не подобалося? Я все робила не так, а ти мовчав?»

Крім того, дуже часто наші сексуальні фантазії в корені відрізняються від обраних нами соціальних ролей. І від цього зізнаватися в них самому собі і говорити про них з партнером важко і незручно. Ти все життя старанно будувала образ «хорошої дівчинки», дбайливої ​​матері, люблячої дружини, турботливої і правильної, але ввечері … Увечері тобі хочеться надіти шкіряний нашийник і пограти жорстко.

Сказати про це і зруйнувати старанно вибудуваний зворушливий образ перед власним хлопцем / чоловіком? Але ж він так цінує, що ти така турботлива, ніжна, добра … В цей час він: «Ось якби вона хоч раз дозволила пограти з нею в «шкіряний нашийник»!» Так і живуть двоє людей, які мріють про одне й те ж , і бояться власних фантазій.

Як почати говорити про свої бажання

Абсурд – скажете ви? На жаль, це сувора реальність більшої частини сучасних сімей. Але ж діалог і збуджуючі слова – дуже важлива частина прелюдії, гри, збудження.

Як почати говорити, особливо якщо до цього ви багато років грали в мовчанку?

  • Прекрасний привід втягнути партнера в діалог про секс – після самого сексу. Коли обоє розслаблені, на одній хвилі, можна трохи помріяти. Згадайте якийсь найяскравіший епізод з вашого минулого. Додайте «а от якби ми спробували …, то …». Подібну фразу можна мурчати на вушко, і все буде виглядати кумедними пустощами, грою, яка не образить і не напружить.
  • Головне – не перегнути, не переграти. Якщо до цього ви не обговорювали свої бажання, не потрібно відразу вивалювати на партнера всі свої фантазії.
  • Будьте максимально делікатні. Не здумайте приводити в приклад колишніх, згадувати епізоди, пов’язані не з ним.
  • Ще один відмінний варіант – подивитися разом еротичний фільм і потім обговорити його героїв. Це не буде бентежити, оскільки мова не про вас, а в загальному. І якщо розмова вийде, ви дуже швидко перейдете від абстракцій до дій.
  • І наостанок: порада від однієї з відвідувачів готелю Cherry Twins. Як вона вмовила чоловіка спробувати рольову гру? Роздрукувала фото номерів-фантазій, які їй би хотілося спробувати, які її збуджували, і запропонувала чоловікові на вибір: Гарем, Кімната Допиту, Будуар королеви і Домінацію. І супроводила фото коментарями про те, яку роль вона хотіла б зіграти в кожному з антуражів: наложницю султана, жорстко допитати винного, непідвладну королеву, безжальну доміну. Чоловік так завівся, що в готель вони приїхали в той же вечір.

Висновок очевидний: партнер не може виконати фантазії, про які не знає. Якими близькими ви б не були, здогадатися, як вам приємно і чого ви хочете, складно і майже неможливо. Хочете пристрасного і яскравого сексу? Тоді відкиньте сором і розкажіть, чого ви хочете, і, цілком можливо, все буде навіть краще, ніж було в фантазіях.