Зроби мені … сюрприз

Cherry Twins

Про чоловіка, що вибирає жінці подарунок, розказано сотні анекдотів, історій і навіть фільми зняті. Проте – тим не втрачає актуальності і не втратить ніколи, саме завдяки жінкам.

Як все починається? Над чоловіком невідступно, як меч гільйотини, нависає чергова святкова дата. До речі, добре, якщо він про неї пам’ятає, є шанс відбутися легким знаком уваги. Але! Якщо цей нещасний смертний посмів забути, що саме завтра вже три місяці, з моменту, як пройшло перші пів року з дня вашого першого поцілунку … Краще б він помер вчора. Жінки люблять вигадувати «ваші», парні свята і знаменні дати. Перший поцілунок, визнання в любові, перший секс, знайомство з батьками, покупка хом’ячка, похорон хом’ячка, перша сварка, секс після сварки – продовжувати можна нескінченно і ось все це бідний чоловічий мозок повинен пам’ятати, включаючи хвилини і дні тижня.

На кожен такий знаменний привід покладається «подаруночок», а на серйозні дати – подарунок. Далі відбувається приблизно наступне: «Дорога, що тобі подарувати?» «Ну не знаю …. Що-небудь … Тепле і пухнасте ». Ось тут чоловічий мозок зависає, що не оновлений Віндоус і судорожно намагається підібрати аналоги заданих параметрах. Виходить кошеня. Або светр. Мохеровий. Пухнастий. Кошеня в светрі – ідеально! Потім ви вся така ображена ридаєте над пакетом зі светром і думаєте, як зробити шубу з кота. Тому що ви то чекали шубу.

Дівчата, запам’ятайте раз і на завжди – чоловіки не розуміють натяків. В принципі, ніяких, так влаштований чоловічий мозок. Серед різноманіття баночок і коробочок Brocard нормальний чоловік відчуває стрімко наростаючий бажання бігти. Ось ви можете відразу назвати чим відрізняються макуха, мастирка і блешня? ОСЬ! А чоловіки знають. Для чоловіка персиковий це смак, для жінки – колір. Що таке «м’ятний колір» не один здоровий чоловік без підготовки не зрозуміє. Ви попросили щось елегантне собі на пальчик? Отримайте наперсток і не хлопайте потім віями.

Хочете, щоб ваш чоловік любив дарувати вам подарунки? Тоді не перетворюйте для нього цей процес на тортури, змішані з квестом. Надішліть йому посилання з сподобалася покупкою і напишете «хочу ось це на день народження». Ви не уявляєте, як він буде вам вдячний. А після фрази ходімо зі мною в магазин, я сама собі виберу подарунок на 8 березня – чоловік буде готовий жити з вами до кінця днів. Тому що другої такої розумної і чуйною йому вже не знайти.