Як уникнути розлучення під час карантину.

Cherry Twins

Корисні ідеї проведення часу для пар, які змушені бути постійно разом.

Карантин і вимушена ізоляція в чотирьох стінах для багатьох сімейних пар стає істотним випробуванням. Ми не звикли проводити разом стільки часу. Декларуючи важливість спілкування і цінність сім’ї, ми всіляко уникали самого процесу. Робота, саморозвиток 1001 гурток-курси-тренінги, спортзал, діти і … фактичне спілкування зводилося максимум до півгодини формального обміну подіями за день. А далі – кожен в свій гаджет і потім спати.

Як урізноманітнити своє сексуальне життя і навчитися розмовляти про свої бажання …….

Cherry Twins

Як правильно говорити один одному про свої бажання …

Ви ніжна, мила, боязка? Це ваш шанс побути суворої Панною або владної імператрицею. Сильний і впевнений? Спробуйте стати провинилися школярем. Ви завжди займалися ніжним і ласкавим сексом? Пограйте в щось «по-жорсткіше». Учитель і учениця, медсестра і пацієнт, господар і рабиня, селянка, сантехнік, сексуальний кур’єр, мила покоївка – сценаріїв багато.

Не важливо, який саме сюжет для втілення ви виберете, важливо як почати. Саме в цьому і полягає основна проблема більшості пар. Як запропонувати таку гру, як її втілити, що потрібно робити?

Як доставити жінці задоволення в ліжку: п’ять корисних порад

Cherry Twins

Кунілінгус. Ця сексуальна практика оповите не меншою кількістю міфів і протиріч, ніж анальний секс. «Куні» обговорюють, хваляться, діляться навичками, приписують йому якісь сверхволшебние ефекти. А насправді?

Насправді багатьом жінкам це взагалі не подобається. З сором’язливості, ніяковості, невміння партнера, комплексів і т.д. Найчастіший відповідь: «По-чесному, мені це не приносить задоволення».

Як сказати партнерові «ні» і не посваритися

Cherry Twins

Не буває пар, щасливих днем і не задоволених вночі. В цьому я переконана на всі 100%. Секс в шлюбі – це джерело щастя, радості, гармонії, розуміння та емпатії. Прибери цей фундамент і від відносин залишаться тільки взаємні зобов’язання, претензії і вимоги. Секс покликаний захищати шлюб від зовнішніх загроз, а для цього дуже важливо відокремлювати його від будь-яких сварок, конфліктів, негараздів і проблем. Але всі ці негативні струсу – невід’ємна частина нашого життя і як бути, коли ти не в ресурсі?

Мій партнер часто дивиться «кіно для дорослих»: чи нормально це?!

Cherry Twins

Кожен з нас хоча б раз у житті дивився «кіно для дорослих». У пубертатно-підлітковому віці – хоробрий, хихикаючи і бентежачись, в зрілому – збуджуючись і підглядаючи якісь нові «штучки». У кого-то «полуничка» викликає подив і відраза, а хтось не уявляє собі життя без вмісту Pornhub.
Вдома, на роботі, на відпочинку, відкрито або бентежачись, і потім видаляючи хісторі в браузері – так чи інакше ми всі дивимося фільми про це. Навіщо? Чи варто ревнувати партнера, залипати на сайтах 18+? Чи потрібно приховувати пристрасть до порновідеоконтенту або це норма?

НЕ ХОЧУ БУТИ СТОЛБОВОЮ ДВОРЯНКОЮ, ХОЧУ БУТИ ВЛАДИЧИЦЕЮ МОРСЬКОЮ

Cherry Twins

Пам’ятайте ці прекрасні «рольові ігри» Баби з прекрасної Пушкінської казки? Як вона сміливо і швидко змінювала ролі. А що змушує нас хотіти спробувати один образ і категорично заперечувати інший?

У нас в гостях 24 канал

Cherry Twins

Cherry Twins продовжує визивати запитання та розбурхувати фантазію, особливо у Мас Медіа. У нас в гостях 24 канал та прекрасна Mazur Evgenia. Дякую за цікаву бесіду. Вийшло відмінно!

Де в Києві навчитися правильно пороти і як збуджувати партнера за допомогою батога

Cherry Twins

У багатьох людей слово “біль“ ніяк не асоціюється зі збудженням і пристрастю в ліжку. Саме тому дехто помилково вважає, що в інтимному житті навіть легкі больові відчуття все зіпсують. Однак ви здивуєтеся, дізнавшись, що незначні удари можуть довести вашого партнера до найвищої точки насолоди. Детальніше:https://kiev.informator.ua/2019/03/25…  

Тут ламали меблі та передумували розлучатися. Як влаштований перший в країні секс-готель.

Cherry Twins

Першому в Україні готелю для рольових ігор Cherry Twins рік. Тут відвідувачам пропонують кілька тематичних кімнат – королівський будуар і готики, а також атрибути для занять любов’ю. Такі місця популярні в Європі, але в Україні у Cherry Twins так і не з’явилося жодного конкурента. Засновниця готелю Олена Соловйова розповіла MC Today про те, які тематичні кімнати не користуються попитом і чому, а також про те, чому пари передумують розлучатися після візиту в готель. Які фантазії продаються найкраще Зовні Cherry Twins нагадує звичайнісінький готель. Однак дизайн кожної кімнати тут відповідає певній еротичної фантазії, в кожної є специфічні меблі і секс–іграшки. А …

Онлайн-конференція на tochka.net – Олена Соловьйова, засновниця готелю для рольових ігор, та Галина Єлізарова, психолог.

Cherry Twins

Весна – час кохання і пристрасті. Це період, коли людей як ніколи тягне зав’язувати стосунки або привносити нові яскраві фарби в своє життя. Справитися з останнім найкраще за допомогою спілкування і … інтимних розваг – впевнена Олена Соловйова, засновниця першого і поки єдиного в Україні готелю для рольових ігор Cherry Twins. Олена разом з Галиною Єлізаровою, практикуючим психологом, гештальт-терапевтом, стануть гостями онлайн-конференції на tochka.net. Вони дадуть відповідь на найсміливіші питання про інтимні фантазії пар, розкажуть, чому рольові ігри – це профілактика зрад і розлучень, дадуть поради, як поліпшити ваш секс і відносини, і як навчитися краще розуміти один одного.