Флагелляція – покарання або задоволення.

Cherry Twins

Чим пороти:

Варіантів безліч – від підручних ременя, шнура, лінійки до професійного асортименту – батіг, шлепалка, стек, снейк, флоггер. Професійні ударні девайси можна купити в секс шопах або замовити в інтернеті у спеціальних майстрів (це кращий варіант). Важливо пам’ятати, що виріб повинен бути з якісної шкіри, зручно лежати в руці і підлягати сан обробці (бажано і до прочуханки, і після). Ремінь повинен бути без зачіпок і фурнітури, щоб не порвати шкіру. Чим тонше ремінь – тим болючіше. Ідеальний девайс для початківців – многохвостний флоггер. Це батіг з 50 тонкими і довгими хвостиками, але не плетеними. Енергія удару розподіляється на всі хвости, і вони розтікаються віялом по тілу, тому навіть досить сильні удари будуть відчутні, але практично безболісні для партнера. У перервах між ударами флоггером можна пестити, просто водячи по тілу і геніталіям, дуже приємні відчуття … Практично ті ж, коли своїми довгими волоссям вас пестить жінка.

Троє в ліжку

Cherry Twins

Якщо далі у вас виникають думки «так вони збоченці», «так не один нормальний мужик не буде дивитися як його жінку», «так що ж це робиться» та інше – сміливо закривайте статтю і не читайте далі. Суть статті не моралізувати на тему добре це чи погано, а практичні поради як організувати таке побачення тим, хто хоче спробувати перераховані вище формати.

Є кілька простих правил, дотримання яких допоможе вам отримати максимальне задоволення від зустрічі і не зруйнувати ваші відносини, як пари.

Шкода і користь порно

Cherry Twins

Кожен з нас хоч раз в житті дивився порно. У пубертатна-підлітковому віці, храбрячись, хихикаючи і збентежачись, в зрілому – збуджуючись і підглядаючи якісь нові «штучки». У кого-то «полуничка» викликає подив і відразу,
хтось не уявляє собі життя без вмісту pornhub. Вдома, на роботі, на відпочинку, відкрито або таємно і потім видаляючи хісторі – так чи інакше ми всі дивимося «фільми для дорослих». Навіщо? Чи варто ревнувати партнера, який «заліпає» на сайтах 18+?
Чи потрібно приховувати пристрасть до порно відео контенту або це норма?

Зроби мені … сюрприз

Cherry Twins

Про чоловіка, що вибирає жінці подарунок, розказано сотні анекдотів, історій і навіть фільми зняті. Проте – тим не втрачає актуальності і не втратить ніколи, саме завдяки жінкам. Як все починається? Над чоловіком невідступно, як меч гільйотини, нависає чергова святкова дата. До речі, добре, якщо він про неї пам’ятає, є шанс відбутися легким знаком уваги. Але! Якщо цей нещасний смертний посмів забути, що саме завтра вже три місяці, з моменту, як пройшло перші пів року з дня вашого першого поцілунку … Краще б він помер вчора. Жінки люблять вигадувати «ваші», парні свята і знаменні дати. Перший поцілунок, визнання в любові, перший …

BDSM – як багато дурних жахіть в цих буквах

Cherry Twins

Чотири літери BDSM включають в себе аж 6 понять:

 BD: Bondage, Discipline – зв’язування (або бондаж) і дисципліна. Сюди входять окремі види мистецтва (саме так!), такі як Шібарі, рольове підпорядкування та інше.

DS: Domination, Submission – домінування, підпорядкування. Це основна ідеологія субкультури BDSM.

SM: Sadism, Masochism – садизм і мазохізм, якими ми зобов’язані Захер фон Мазоху і незабутньому маркізу де Саду. Сюди входить все, що приносить задоволення від заподіяння або прийняття фізичного болю.

Але найважливіше, що слід пам’ятати: BDSM – це в першу чергу гра. Провівши тисячі досліджень, сексологи і психоаналітики разом прийшли до висновку, що BDSM – це просто сексуальний інтерес або субкультура, більшість прихильників якої не були жертвами насильства і не відчували проблем в «звичайному» сексі, тому таврувати прибічників цієї гри «збоченцями» і «ненормальними »вже не вірно.

Крім цього, з BDSM зазвичай пов’язують два усталених міфу:

Як уникнути розлучення під час карантину.

Cherry Twins

Корисні ідеї проведення часу для пар, які змушені бути постійно разом.

Карантин і вимушена ізоляція в чотирьох стінах для багатьох сімейних пар стає істотним випробуванням. Ми не звикли проводити разом стільки часу. Декларуючи важливість спілкування і цінність сім’ї, ми всіляко уникали самого процесу. Робота, саморозвиток 1001 гурток-курси-тренінги, спортзал, діти і … фактичне спілкування зводилося максимум до півгодини формального обміну подіями за день. А далі – кожен в свій гаджет і потім спати.

Як урізноманітнити своє сексуальне життя і навчитися розмовляти про свої бажання …….

Cherry Twins

Як правильно говорити один одному про свої бажання …

Ви ніжна, мила, боязка? Це ваш шанс побути суворої Панною або владної імператрицею. Сильний і впевнений? Спробуйте стати провинилися школярем. Ви завжди займалися ніжним і ласкавим сексом? Пограйте в щось «по-жорсткіше». Учитель і учениця, медсестра і пацієнт, господар і рабиня, селянка, сантехнік, сексуальний кур’єр, мила покоївка – сценаріїв багато.

Не важливо, який саме сюжет для втілення ви виберете, важливо як почати. Саме в цьому і полягає основна проблема більшості пар. Як запропонувати таку гру, як її втілити, що потрібно робити?

Як доставити жінці задоволення в ліжку: п’ять корисних порад

Cherry Twins

Кунілінгус. Ця сексуальна практика оповите не меншою кількістю міфів і протиріч, ніж анальний секс. «Куні» обговорюють, хваляться, діляться навичками, приписують йому якісь сверхволшебние ефекти. А насправді?

Насправді багатьом жінкам це взагалі не подобається. З сором’язливості, ніяковості, невміння партнера, комплексів і т.д. Найчастіший відповідь: «По-чесному, мені це не приносить задоволення».

Як сказати партнерові «ні» і не посваритися

Cherry Twins

Не буває пар, щасливих днем і не задоволених вночі. В цьому я переконана на всі 100%. Секс в шлюбі – це джерело щастя, радості, гармонії, розуміння та емпатії. Прибери цей фундамент і від відносин залишаться тільки взаємні зобов’язання, претензії і вимоги. Секс покликаний захищати шлюб від зовнішніх загроз, а для цього дуже важливо відокремлювати його від будь-яких сварок, конфліктів, негараздів і проблем. Але всі ці негативні струсу – невід’ємна частина нашого життя і як бути, коли ти не в ресурсі?

Мій партнер часто дивиться «кіно для дорослих»: чи нормально це?!

Cherry Twins

Кожен з нас хоча б раз у житті дивився «кіно для дорослих». У пубертатно-підлітковому віці – хоробрий, хихикаючи і бентежачись, в зрілому – збуджуючись і підглядаючи якісь нові «штучки». У кого-то «полуничка» викликає подив і відраза, а хтось не уявляє собі життя без вмісту Pornhub.
Вдома, на роботі, на відпочинку, відкрито або бентежачись, і потім видаляючи хісторі в браузері – так чи інакше ми всі дивимося фільми про це. Навіщо? Чи варто ревнувати партнера, залипати на сайтах 18+? Чи потрібно приховувати пристрасть до порновідеоконтенту або це норма?