Мій солодкий хлопчик

У моїй сумці було все необхідне, щоб провести цей вечір за моїм сценарієм. Я зупинила машину біля будинку. Мій паж вже чекав біля парадного переминаючись з ноги на ногу і зніяковіло озирався на перехожих - синій оксамитовий берет з пером викликав посмішки перехожих.
- Добрий вечір, моя королева! Я тільки хмикнула - Сідай. Опинившись, нарешті, в номері паж трохи осмілів, витягнувся струнку і галантно зняв мою шубку, опустився на коліна і зняв чобітки. - Молодець, хлопчик. А тепер налий мені вина і організуй мені пуфик для ніг.
Паж швидко метнувся до столу, відкоркував вино, подав келих і став озиратися в пошуках пуфика. Але його не було. Я сіла на кушетку і з цікавістю спостерігала як він судорожно намагається знайти хоч щось ...
 - На коліна дурник. Пуфік сьогодні ти! І пуф, і стільчик і взагалі все, що я побажаю! Хлопець почервонів і гепнувся на карачки. Я, нарешті поклала на нього ноги і розслабилася.
Так - розкішна кімната! Половину своїх іграшок я могла б і не брати - тут є все необхідне і навіть більше. 
- Стій як стоїш! Очі в підлогу і не смій на мене дивитися. Я стала повільно роздягатися, спостерігаючи як паж зосереджено вивчає візерунки на килимі щоб ненароком не подивитися на мене. Залишившись тільки в нижній білизні і панчохах, я підійшла до хлопця, взяла його за підборіддя і заглянула в очі
- Все пішло не так, да? Ти ж іншого хотів? Він дивився на мене як загнаний звір. - Признавайся, ти думав, що цієї ночі ти будеш трахать мене як захочеш? Думав, що молодий зухвалий паж матиме свою Королеву як дворову дівку? Я взяла його за волосся і потягла до столу для прочуханки. Паж незграбно перебирав руками і ногами, спотикався і сичав від болю. Я наказала йому зайняти місце на столі і дістала мотузки.
Прив'язала руки і ноги до кілець, Відійшла, помилувалася картиною. Зняла трусики. Зім'яла їх і засунула хлопцеві в рот. Додатково обмотала їх клейкою стрічкою, щоб паршивець не надумав виплюнути кляп.
 - Ну, як думаєш, що зараз буде? Я дістала з сумки страпон і помахувала їм прямо у хлопця перед носом.
Він щось мугикав, мабуть намагався щось пояснити або попросити, але мені було вже все одно. Я стала прямо перед ним надягати страпон. Повільно, ретельно перевіряючи кожен ремінець. Щоб сидів зручно, щоб не натирав і не сповз. - Чтo ж, почнемо? Я обійшла його ззаду. Ммммм, яка попка - так, такий горішок буде приємно гвалтувати.
- Заспокойся ... - промуркотала я, проводячи пальчиками по його спині. Я вмію бути акуратною. Взяла з тумбочки мастило, пару крапель на дилдо, ще трохи намастила в «проріз». Мій паж сіпнувся і спробував стиснути сідниці. - А ну не смій! Долонька у мене маленька, але важка. На його сідниці тут же проступив відбиток руки. Злегка помассажувавши пальчиком анус я приставила головку дилдо. Паж сіпнувся, отримав ще раз по дупі і розслабився.
Я розсміялася, змусивши його відчути свою вразливість, a також незручність і марність зусиль зберегти свою мужність! Тіло хлопця вигнулось від болю, точно його насадили не на силіконовий член, a на справжній кол! Дочекалася, поки біль трохи відступить, я повільно вийшла з нього. Пара секунд, щоб мій примхливий паж трохи віддихався і знову увійшла в нього і почала повільно і розмірено мати його міцну попку, поступово нарощуючи темп. Тепер крізь кляп доносилось НЕ скиглення, а солодкі стогони насолоди.
Мій паж насолоджувався своїм приниженням і першим в його житті страпоном. Я призупинилася. - A тепер, давай сам! Спочатку невпевнено, а потім все сильніше і різкіше паж став похитувати задом назустріч мені, насажуючи свій зад на іграшку. - Давай давай! - заохочувала я його, з насолодою  дивлячись, як він сам насаджується на прилад. Хлопець забився в першому своєму оргазмі, кінчаючи і стогнучи. - Молодець, хороший хлопчик! Зараз ми трохи відпочинемо і продовжимо. Попереду у нас ці-і-і-і-лa ніч !!!
 Cherry Twins. Ігри королеви.
 097 714 6969