Франчайзинг


Cherry Twins - перший і єдиний в Україні готель для ролевих ігор. Відкритий в березні в 2018 році в Києві і викликав фурор в медіа-просторі, а також хвилю емоцій в соціуму - від засудження до восторгу.

Тематичні готелі або готелі для побачень - стандартна практика для Європі та Азії, де вони існують десятками тисяч. Відвідання таких номерів рекомендовано психологами для гармонізації інтимного життя і збереження пристрасті і яскравих емоцій на довгі роки.

Для України формат готелів для побачень нова, але дуже перспективна ніша для розвитку легального та успішного бізнесу.

Cherry Twins створений для реалізації фантазій пар. 7 номерів готелю являють собою декорації для найбільш популярних фантазій. Ми надаємо нашим гостям максимальний комфорт, безпеку, конфіденційність і високий рівень сервісу.

Наші кімнати - це можливість отримати яскраві емоції і нові враження. Гості оцінили атмосферність номерів готелю Cherry Twins і за перший рік роботи нас відвідали кілька тисяч пар. Більше 30% гостей повертаються до нас вдруге.

Так само на території готелю регулярно проходять майстер-класи, семінари та тренінги.

Гостями закладу можуть бути особи старше 18 років. Cherry Twins не надає ніяких незаконних послуг, працює виключно в рамках легальності та УК України.

Якщо ви хочете поєднатися до компанії Cherry Twins, відкрити такий же готель у своєму місті - ми будемо раді співробітництву!