Маленька

Нічне повітря було прохолодне і вона мерзлякувато повела плечима. Прив’язана до стовпа з піднятими руками, гола, розгублена, все що вона могла – це переступати з ноги на ногу і …. Чекати.

Це було найстрашніше. Скільки пройшло часу з тих пір, як її зв’язали в цій дивній кімнаті? Хвилин 20? 2 години? Вічність? Що взагалі відбувається?

Всі стіни кімнати покривали картини Босха. Його хтиві персонажі втілювали всі варіанти смертних гріхів на кожному сантиметрі полотен і здавалися живими в відблисках свічок.

У кімнаті пахло деревом, шкірою і … сексом.

Дивні предмети меблів викликали запитання. А на десяток різних батогів, розвішаних в метрі від неї на стіні, вона взагалі намагалася не дивитися.

Кроки за дверима. Спалах світла з відкритих дверей на мить засліпив. Коли очі знову звикли до темряви, вона …

Вона очманіла. Страх, захоплення і збудження злилися в якийсь гримучий коктейль і було зовсім не зрозуміло, як вести себе далі.

Він був в шкіряних штанах і з голим торсом. Босий. Він посміхався, а в його очах танцювали демони.

– «Як ти, маленька? Скучила? Що ж ти так тремтиш, я ще навіть не почав »… Його дихання обпекло шкіру на шиї. Пальці по хазяйські вивчали її тіло. Пройшлися по сосках, погладили животик, злегка стиснули попку, його палець злегка торкаючись провів по щілини між ніг … Вона повернула голову, стогнучи, сподіваючись на поцілунок, але … замість цього отримала дзвінкий ляпас по попі. «Ти думала, все буде так просто і швидко ?. Я ж давно попереджав, що ти будеш покарана »…

У неї від страху спітніли долоні, але … кицька була такою мокрою, що було трохи соромно. Вона текла, як остання повія, сама не розуміючи, що саме її так збуджувало. Його влада? Її безпорадність? Ця дивна кімната середньовічного зам …. ОЙ … Додумати вона не встигла.

Сотня хвостів Флоггера впевнено ляснула по правій булочці. Тут же отримала своє і ліва. Ай-ой-ні … «Ні?» – тихо запитав він. Це було не так вже й боляче … І ТАК, чорт забирай, хотілося щоб він продовжував …

ТАК! Флоггер злетів знову. Шлепок шкіри батога по шкірі попки. А поки вже горіла.

«Ох, яка ж ти гарна. І яка ж ти неслухняна. Продовжимо? » Його голос звучав вже звідкись здалеку. Ще трохи таких ляпасів і вона просто закінчить.

Коли він зупинився, вона розчаровано заскиглила.

Е ні, маленька, це не кінець гри. Клацання карабіна і її руки відстебнули від стовпа. Коліна тремтіли. Він обійняв її і м’яко ступив з нею кудись вперед і хлоп … вона вже на четвереньках, зафіксована на якійсь дуже дивній, але вкрай зручній штуці. Підставка для ліктів і колін з м’якої шкіри, шкіряна лавка, злегка задерта, через що відшмагана попка апетитно відстовбурчена вгору.

Він обійшов лаву для порки і підійшов з боку обличчя. Звук розстібаної ширіньки і його член вже у всю трахав її в ротик. З таким задоволенням вона ще ніколи не смоктала. В голові стукала тільки одна думка «трахни мене вже». Хоч чимось, як завгодно, тільки уйми цей зудяще бажання в мокрій киці.

Член вийняли з ротика і …. О так. О ЧОРТ! Він увійшов одночасно в обидві дірочки. Повільно і ритмічно, прискорюючись з кожним поштовхом і через 30 секунд вже трахав її на всю. Жорстко, глибоко, як він любив. І як вона хотіла.

Стогін переходить в крик. Свідомість розсипається на сотні апельсинових іскор. Вона ніби повертається в тіло з невагомості. Він ніжно цілує її спинку.

Ну як тобі сюрприз?)

Вона щасливо посміхалася. – Авжеж, сюрприз вдався.

– Ну ти ж хотіла пригод, різноманітності)

-Ну да, але не могла подумати, що ти на таке здатний. А як ти…?)

– – Одночасно?) Так

– Спеціальна іграшка, одягається на член і можу влаштувати коханій dabble penetration) Тут ще й не таке є) Наприклад, в Гаремі є такі гойдалки ….

Cherry Twins Готика. Все для втілення ваших фантазій