Прикута і безпорадна

Вони підійшли до дверей готелю, Він широко відкрив перед нею двері, і Вона зробила крок через поріг. Це був невеликий номер, центром якого була ліжко.
Високе ліжко з кліткою внизу, металевою рамою, з якої звисали ланцюги, в ногах дерев'яні колодки. Це ліжко продумане до будь-яких дрібниць - на ньому можна любити і катувати.
- Пройди вперед.
Він поставив Її обличчям до ліжка.
- Стій тут. Сказав Він і пішов.
 У неї в голові роєм закрутилися думки. Вона стояла обличчям до ліжка, за яким на стіні були розвішані шкіряні аксесуари для прочуханки. Вона слухала, як в душі ллється вода і з цікавістю розглядала все, що є в цій незвичайній кімнаті і намагалася уявити що ж буде далі. Грюкнули двері.
 - Роздягайся! - голосно і вимогливо сказав Він.
Вона, квапливо зірвала блузку і просто кинула Її на підлогу. Тепер спідниця - швидко-швидко намацати блискавку, розстебнути і туди ж - на підлогу. Вона переступила спочатку однією, потім іншою ніжкою через край спідниці і залишилася перед ним в чорних строгих туфлях, чорних панчохах з поясом, які так підкреслювали красу Її ніжок, красивих мереживних трусиках, ліфчику. Вона не знала, що буде далі ...
Раніше я ніколи на таке не погодилася б - подумала Вона. Але з ним, зараз, їй це так подобалося. Вона відчувала таке сильне збудження, що якби була з іншим, якби могла взяти все в свої руки, то накинулася б на нього сама. Але зараз Вона робила те, що він буде казати.
У цей момент одна рука різко піднялася і схопила Її за те саме місце між ніг. Вона широко розплющила очі від несподіванки і скрикнула. Вона відчула, що ніби вона вся, цілком знаходиться в Його руці. Він продовжував Її стискати і масажувати. Вона була вже такою вологою, здавалося, що Він відчуває це крізь трусики.
Він ніби почув Її думки і зірвав трусики, запустивши пальці в гарячу і слизьку плоть, пальці досліджували, проникали всередину по одному і по кілька одразу. Обмацували кожну складочку. Кожен горбок.
Вона відчула як щось тягне її назад і вбік. Вона й забула що на шиї нашийник з повідцем. Він тягнув її в сторону ліжка, і Вона слухняно слідувала за Його рукою в якій був поводок. 
- Ляж на спину.
Вона лягла на високе ліжко, а Він тим часом відстебнув зверху від ланцюга шкіряні наручи і спочатку одну руку, а потім і другу прикріпив до спинки ліжка. Вона дивилася на нього знизу вгору і відчувала свою повну безпорадність. Він з нею зробить все що захоче і Вона ніяк не зможе чинити опір. Його руки сильно стискали Її груди. Їй було трохи боляче, але їй подобалося. Руки неквапливо, але дуже сильно сплющують соски між пальців, збиваючи дихання. Потім одна рука опустилася вниз і знову стала сильно, наполегливо, майже болісно грати з Її промежину. Він продовжував з силою мучити Її груди і цей біль разом з ласкаючими руками доводили Її до такого стану, що Вона вже не контролювала свій голос - стогони, крики і схлипи заповнили кімнату.
Вона благала. Благала не зупинятися, взяти і трахнути Її негайно. Вона шкодувала, що зараз прикута до ліжка. Інакше б Вона сіла б на нього зверху ...
І коли їй здалося, що все, Вона більше не витримає цього катування, в цей момент Вона відчула, що Він різко опинився всередині. Він рухався жорстко і глибоко. Ці рухи завдавали болю, але Вона була згодна на цей біль. Тільки б Він продовжував. Тепер Він знову обома руками м'яв Її груди. Так само боляче і так же солодко. Рухи Його рук точно збігалися з рухами всередині неї. Їй стало важко дихати - нашийник почав ніби душити Її. Вона закрила очі і відчувала, як Він бере Її різкими сильними рухами.
Тепла хвиля знову зароджувалася в ній, набираючи силу. Вона майже не могла дихати. Вона відчула, як хвиля вирвалася і полетіла по всьому тілу, і ще раз і ще. Відчула, як в ній Він запульсував і гарячі тугі струмені стали розливатися всередині. Вона голосно видихнула.
Вона відчула, як Він відстебнув Її руки і вона тут же обняла Його.
- Ти сьогодні дуже красива. Особливо красива. - сказав він
- Хочеш, наступного разу спробуємо ще крапельку жорсткіше?
 - Так - відповіла Вона. Їй так хотілося пробувати все з ним.