Солодкі тортури

-Заходь, моя хороша. Сьогодні ми з тобою пограємо в незвичайну гру.
Я давно планував цей сюрприз. І кімнату вибирав дуже ретельно. Назва звучить дещо страхітливо «кімната тортур», але цей номер мене підкорив своїм розкішним високим ліжком, з колодками в ногах, товстою сталевою рамою і ланцюгами.
- Тобі подобається? По очах бачу подобається.
 Я підходжу ближче і починаю повільно роздягати тебе. Легкий ляпас по попі. 
- Повернись-но і обіприся на ліжко. І ніжки ширше!
Ти слухняно розставляєш ніжки і ще сильніше, прогинаєшся в попереку, безсовісно виставляєш напоказ свої принади в надії відчути мій член якомога швидше. Ти збуджена до межі і хочеш, нарешті відчути, як я входжу в тебе. Я знаю тебе, моя хороша! Знаю всі твої самі вульгарні і розпусні бажання. За це я тебе і обожнюю! Я знаю, що заради мого задоволення ти готова на що завгодно.
- Сьогодні я буду катувати тебе, але не так, як ти до цього звикла. Болю не буде, але ти будеш скиглити і благати.
 Проводжу рукою по спинці, попереку і сідницях. Пальці ковзнули до дірочки ануса помасажувати вхід і спустилися до слизької дірочки.
 - Ти ж підготувалася, як я тебе просив?
 - Так коханий!
- Ну тоді розсунемо сідниці. 
Я беру зі столика силіконову пробочку і мастило. Як же зручно що все під рукою! Пробка повільно, по міліметру входить в попку. Як же я обожнюю як ти самозабутньо віддаєш своє тіло і емоції.
Ти, таки не втерпіла - піддалася вперед і пробка повністю занурилася в анус. Я ласкаво провів долонею по відкопиченій попці, потріпав пробку, трохи пограв пальцями з губами і клітором.
 - Яка ти гаряча, моя маленька!
 - Коханий, ну будь ласка!
- Що" будь ласка"? Я скорчив здивоване обличчя. Соки текли вже по стегнах, вона стискати і розтискати сідниці. 
- Коханий, ну будь ласка, я так хочу скоріше відчути тебе всередині.
 - Е, ні мила моя. Я хочу ще з тобою погратися.
Я легенько щіпнув її за сосок. Палець проник в мокру і гарячу плоть, натиснув на ніжні стінки. Потім до нього додався ще один. Я неквапливо і ретельно обмацував тебе зсередини міліметр за міліметром. Відчув, як за тонкою перегородкою прощупується пробка. Пограв нею. Ти не ворушилася і навіть намагалася не дихати. Тільки текла рясніше ... Я дістав руку і провів нею тобі по губах.
- Подобається свій власний смак? Оближи пальці.
 Ти настільки захопилася моєю рукою, що не помітила, як я приставив головку члена до твоєї дірочки. Одним сильним рухом увійшов в тебе і відчув, що ти на межі - всього пару рухів і ти кінчиш. Ти застогнала і мимоволі рушила мені назустріч.
Е ні, я не хочу поспішати. Я став нарочито повільно рухатися всередині. Гладив твою спинку і відчував, як ти готова закричати, прогнутися, податися мені назустріч. Я відчував, що кожен мій рух змушує тебе з останніх сил стримуватися і не кінчати.
- Треба тебе відволікти, а то ти занадто захопилася. А ну давай перебирайся на ліжко. Я теж хочу трохи розслабитися. Покажи якими ніжними можуть бути твої губки і яким моторним буває твій язичок.
 І тут вже я не стримав стогін. Так, ти завжди вміла намацати язичком найчутливіші місця на моєму члені. Ти цілуєш, пестиш, жалиш язиком, присмоктуєш ...
- Мила, я зараз кінчу. Рухи ротом прискорилися я обійняв руками твою голову і більше не стримуючи себе кінчав в твій жадібний ротик.
 - М, як смачно. 
Ти була схожа на ситу кішечку, яка об'їлася сметани.
- Ну що? Не така вже й страшна ця кімната тортур, правда мила? 
- Так, дуже хвилююча кімната. І мені дуже цікаво, а для чого в ногах ліжка ось ці деревинки? 
- А я тобі зараз покажу, повернись і просунь ось сюди ручки, а сюди голову. 
- ОЙ! Ти виявилася в пастці, і твоя попка тепер спокусливо стирчала прямо переді мною.
- Ну що продовжимо? Якраз саме час зайнятися твоєї попкою.