вечірка MEINE

Елена Соловьева

нова вечірка Posh in Cherry Twins 20 липня о 22.00 Салютна 32 MEINE Наші вечірки завжди відрізняються вишуканістю і неповторним стилем. Це проникливі заходи зі смаком свободи. Це шик в форматі #можливовсе ◾MEINE – вечірка тільки для пар! ◾Етой вночі вас чекає занурення в тему домінації. Відверті перформанси та спілкування зі смаком експресії. Розкішні Верхні і слухняні нижні, ритуали підпорядкування, захоплення насолодою влади і довіри в парах. Всі номери готелю в розпорядженні гостей до світанку. Безліч гаджетів для утіх в стилі Маркіза Де Сада. ◾️Неізменно – все по взаємному бажанню. Незмінно – ми дбайливо проводимо в простір бажаючих новачків, тих …

Балл

Елена Соловьева

20/06

8 червня в Києві пройде самий відвертий Бал в місті. 19.00 Готель рольових ігор Cherry Twins. Салютна, 32. 🎲В програмі вечора – еротичні ігри, королівський фуршет і гори ніжних тістечок, перформанси від сексуальних фрейлін і Королеви, діджей і вокал в стилі 18 століття, Театр Щирих Бажань. ♠ ️Ball – це глибоке занурення в розваги грайливі Аристократів. Всі номери готелю Cherry Twins відкриті для гостей до світанку. 💋Ми створюємо простір реалізації Ваших найвідвертіших бажань. Ми об’єднуємо людей відкритих до смачних переживань. пр Цю ніч Ви точно не забудете ніколи! 💎Дресс код: Білий і пастельні відтінки Деталі – маски, перуки … 👒 …

Коли удвох нудно

Cherry Twins

25.05. о 15:00

Ваш бурхливий роман перетворився на нудну мелодраму?

Пішла пристрасть? Він не хоче тебе або ти його? Чому так відбувається? Що стоїть за словом нудьга? Який внесок кожного із вас в існуючий стан речей? Чи є шанс все змінити? Всі ці питання ми обговоримо на тренінгу з сексологом, психологом, гештальт-терапевтом Наталією Омельченко

Кохає чи ні?

Cherry Twins

18.05 о 12:00

Кохання – це складне почуття і переживання, багатогранне, яке в себе включає багато аспектів, тонких переживань і сексуальних уподобань. Як зрозуміти, де різниця між коханням, а де гра? Пристрасть або просто хіть? Звичка або остигле бажання? Всі ці питання кожен із нас задавав собі багато разів. Прийшов час дізнатися відповіді.

Психологічний майстер клас "Яка я і який у мене секс"?

Cherry Twins

19 04 о 20 15

Від чого залежить жіноча сексуальність і бажання займатися любов’ю.
У житті жінка може реалізовувати безліч ролей – домогосподарка, утриманка, бізнес-леді, мама, коханка і тд. Як всі ці ролі впливають на сексуальність і чи є в цьому взаємозв’язок?

Що таке СМ і як в нього грати?

Cherry Twins

06.04 о 16 00

Завдяки фантазії мадам Джейс, автора славнозвістних 50 відтінків, пограти в покарання схотілося дуже багатьом. Ось тільки далеко не у всіх можливості містера Грея і персональна червона кімната для таких забав.
Як можна урізноманітнити свій вечір без покупки дорогих девайсів, як грати в такі ігри, так щоб було приємно, цікаво, а головне безпечно?

Всі різновиди флагелляціі

pioneer_ma

23.03 о 18 00

Метр Аскольд, якого вже встигли полюбити гості Cherry Twins, знову продемонструє вам своє мистецтво володіння девайсами. На цей раз акцент буде зроблено не на техніку порки, а на нюанси емоційних відчутів – ми спробуємо відчути всю палітру емоцій, які може надати правильна Флагелляція. Ви зможете самі зрозуміти, спробувати, відчути, причинити, побачити, усвідомити… Вечір буде емоційним.

Твій сексуальний психотип: Наложниця, Доміна, Королева, Рабиня та ін.

Cherry Twins

21.03 о 20 00

Заглянути в своє несвідоме і дізнатися, що заважає тобі розкритися. Як використовувати свою жіночу енергію та яка роль для тебе найбільш гармонічна – у тебе є шанс про все це дізнатись за допомогою досвідченного психолога-практика.

Рольові ігри: як залучити партнера

Cherry Twins

16.03 о 16 00

У кожного з нас є бажання та фантазії. Ми всі уявляємо собі певні сценарії ігр у ліжку, які дуже хотілось би реалізувати, ось тільки зізнатися в цих бажаннях соромно або не вистачає сміливості, не зрозуміло, як підібрати слова та страшно бути висміяним або почути про себе «збоченець\збоченка»

Як розмовляти з чоловіком про свої фантазії

Cherry Twins

06.03 о 20 00

Спеціально до 8 березня – чоловік-психолог надасть відповіді на запитання, які ви соромитесь задавати або не знали, кого запитати. Все про відношення з чоловіком – від діалогу до інтиму.
Після нашого майстер класу ви зрозумієте причини конфліктів у вашій парі, навчитесь правильно доносити чоловіку свої бажання, як у ліжку, так і в житті.