КУДИ ЙДЕ ПРИСТРАСТЬ У ВІДНОСИНАХ?

Cherry Twins

26.09 о 20 00

Питання, яке з часом стає актуальним для кожної пари. Пристрасть зникає і через якийсь час ви в ліжку частіше дивіться серіал, ніж пестите один одного. Турботи, проблеми, образи, повсякденні справи, побутові умови, діти … Безумовно, у кожної пари будуть свої причини, але суть буде одна – ліжко стає звичкою та обов’язком, а не місцем реалізації фантазій.

Я мужик або правила с * ексу чоловічими очима

Cherry Twins

21.09 о 14:00

Дуже багато майстер класів, тренінгів, семінарів та іншого «про» і «для» жінок. Чоловіки вкрай обділені увагою в цій темі, хоча, погодьтеся, для повноцінного задоволення потрібні двоє. Як мінімум)
Жінки вчать тантру і розвивають «нижні чакри», освоюють практики глибоко … чаювання, студіюють масаж Лінгама на огірках і всіляко намагаються «відточити майстерність» хорошої коханки. А чоловіки?

Мистецтво шібарі: секрети насолоди. Майстер клас від Івана Грашина

Cherry Twins

14.09 о 15:00

Наручники, ремені, бондаж, зв’язані руки … Багато пар хоча б разочок пробували таку гру.

Фіксація тіла – особливий вид задоволення. Гра для справжніх гурманів прелюдії, де зовнішня естетика, психологічна домінація і емпатія партнерів змішані в один емоційний коктейль. Цінителі еротичної гри японці перетворили це в окремий вид мистецтва – шібарі або кінбаку.

7 вересня запрошуємо Вас на розкішну вечірку DIAMONDS

Cherry Twins

07.09. о 22:00

У цю ніч ми сумістимо естетичну насолоду з глибиною переживань. Вас чекає сяюча шоу-програма: занурюючі в негу виконавці, заворожуюча жива музика, граціозні танці, спокусливо-витончені перформери і моделі. Навіть фуршет і коктейлі будуть іскрити, немов коштовності. Атмосфера наповнена естетизмом і красою зовні перейде до внутрішньої чарівності кожного учасника цієї ночі.

Майстер клас по Флагелляції (порка)

Cherry Twins

06.09 о 20:00

Флагелляція, напевно, одна з найбільш поширених практик в БДСМ. Класична порка передбачає використання ударних девайсів для досягнення пікового задоволення мазохіста. Головна мета семінару – надати вичерпні знання тим, хто тільки осягає цю науку і тим, хто прагне вдосконалюватися.

Майстер класс по СКВІРТУ

Cherry Twins

28.08 о 20 00

Майстер клас по Сквірту (так, це найвищий пік жіночої насолоди – струменевий оргазм).

Сексолог, секс-коуч, неймовірно харизматичний і привабливий Дмитро Свиридов допоможе максимум 4 учасникам стати коханцями 80level.

Участь в МК можлива як одиночна, так і парна (найбільш ефективно).

Масаж Йоні

Cherry Twins

17.08 о 13 00

Подарунок чоловікам від Cherry Twins. ТІЛЬКИ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ. Ця практика дозволить вам стати найкращим коханцем в житті будь-якої жінки.

вечірка MEINE

Елена Соловьева

нова вечірка Posh in Cherry Twins 20 липня о 22.00 Салютна 32 MEINE Наші вечірки завжди відрізняються вишуканістю і неповторним стилем. Це проникливі заходи зі смаком свободи. Це шик в форматі #можливовсе ◾MEINE – вечірка тільки для пар! ◾Етой вночі вас чекає занурення в тему домінації. Відверті перформанси та спілкування зі смаком експресії. Розкішні Верхні і слухняні нижні, ритуали підпорядкування, захоплення насолодою влади і довіри в парах. Всі номери готелю в розпорядженні гостей до світанку. Безліч гаджетів для утіх в стилі Маркіза Де Сада. ◾️Неізменно – все по взаємному бажанню. Незмінно – ми дбайливо проводимо в простір бажаючих новачків, тих …

Балл

Елена Соловьева

20/06

8 червня в Києві пройде самий відвертий Бал в місті. 19.00 Готель рольових ігор Cherry Twins. Салютна, 32. 🎲В програмі вечора – еротичні ігри, королівський фуршет і гори ніжних тістечок, перформанси від сексуальних фрейлін і Королеви, діджей і вокал в стилі 18 століття, Театр Щирих Бажань. ♠ ️Ball – це глибоке занурення в розваги грайливі Аристократів. Всі номери готелю Cherry Twins відкриті для гостей до світанку. 💋Ми створюємо простір реалізації Ваших найвідвертіших бажань. Ми об’єднуємо людей відкритих до смачних переживань. пр Цю ніч Ви точно не забудете ніколи! 💎Дресс код: Білий і пастельні відтінки Деталі – маски, перуки … 👒 …