1001 ніч. ДОРОСЛІ КАЗКИ Шахерезади

Cherry Twins

14.11 о 21 00

1001 ніч. ДОРОСЛІ КАЗКИ Шахерезади
Нова ЗАКРИТА вечірка Cherry Twins, на якій ми втілимо в реальність всі чудеса Сходу.
Що насправді розповідала Шахерезада Султану?
Якими мистецтвами володіли одаліски і наложниці?
Як приручити Джина?
Що відбувається за дверима Гаремів?

Унікальний метод індивідуальної роботи з свідомістю і несвідомим за допомогою групи.

Cherry Twins

17. 10 В 11.00

Унікальний метод індивідуальної роботи з свідомістю і несвідомим за допомогою групи. Робота відбувається за Вашим запитом, з якого формується нова програма для його вирішення. Виявлення глибинних конфліктів, їх усунення та гармонізація на всіх рівнях: Фізичний, енергетичний, почуття і емоції, ментальний, кармічний, рівні родової і сімейної систем, Душі та Духу.

Лекція-практикум “шібарі – мистецтво зв’язування і спосіб пізнати партнера”

Cherry Twins

Шібарі – багатогранне еротичне японське мистецтво зв’язування. Може бути прекрасною прелюдією, доповненням до вашого інтимного дозвілля або самостійним видом еротичної гри.

Під час практикуму ви дізнаєтеся:

– Історію мистецтва шібарі

ШАБАШ / SHABASH, Закрита Вечірка-Маскарад. Час вигуляти Демонів.

Cherry Twins

10.10 В 21.00

ТАК почнеться ШАБАШ

Тінь Місяця закриє собою Землю і почнеться Ніч, коли Древнє Чаклунство повернеться в світ.

Вищі Сили отримають свободу і дадуть свою могутність Обраним.

Шамани проведуть скрізь очищающий вогонь, а Відьми подарують захисні амулети.

69 днів удовольствий

Cherry Twins

в період з 23.09 по 1.12

Готель фантазій Cherry Twins створений, щоб максимальна кількість пар могли втілити свої бажання і реалізувати потаємні мрії. Наш готель – це безпечна і комфортна територія задоволень. Це не просто декорації до фантазій.
Це окремий, чуттєвий світ, де розкривається сапіосексуальность, бажання отримують усвідомленість, а пари можуть реалізувати все те, що раніше було недоступним.

Рефлекс Оргазму

Cherry Twins

3.10 об 11:00

Рефлекс Оргазму

Унікальний МК ТІЛЬКИ ДЛЯ ЖІНОК

Необхідно КОЖНІЙ і ОСОБЛИВО ЗАРАЗ

ЧОМУ?

Тому що ми роками носимо в собі вантаж невиражених емоцій, які були придушені, витіснені, що не усвідомлені, що не прожиті. Ми вмовляємо себе, що ми впораємося. Так у всіх. Поплакати на грудях у подружки більш ніж достатньо. А що в результаті?

ГРА РОЗСТАНОВКА, завдяки якій ви зможете поглянути на своє життя з боку.

Cherry Twins

26.09 В 15.00

Розстановника з багаторічним досвідом, гештальт-терапевт, Вікторія Прудка, яку люблять і знають багато гостей Cherry Twins, знову створить для нас магію «поля» і проведе через гру.

Тема складна, цікава і дуже багатогранна. Ви коли-небудь замислювалися над тим, чому в житті буває багато тривоги і так мало позитивного збудження?
Звичайно, Ви можете відповісти, що сексу в Вашому житті вистачає, а отже, і порушення досить. АЛЕ …

А чи так це насправді? Чи дійсно ви перебуваєте в гармонії з собою і вмієте отримувати позитивні емоції? Бачити їх і відчувати?

НІЧ ФАНТАЗІЙ

Cherry Twins

З 25 на 26 вересня

З 25 на 26 вересня ми влаштуємо справжню ніч П’ЯТНИЦІ.
ПРАВИЛЬНОЇ П’ЯТНИЦІ) Коли вечір присвячений задоволенню, приємному спілкуванню і втіленню фантазій. Будь-яких. А ми створимо для цього правильну атмосферу і всі умови.

«Як їй допомогти розкрити свою сексуальність»

Cherry Twins

19.09 В 15.00

Нас ніколи не вчили говорити один з одним на такі теми. А адже саме спільне втілення фантазій – той фундамент, на якому будується не тільки яскрава і насичена інтимне життя, але і довіру,
розуміння, емпатія. Від цього безпосередньо залежать ваші стосунки. Ми допоможемо, розповімо і навчимо. Майстер клас будуватися з 3 блоків:

Закрита вечірка в Cherry Twins «Аліса в Задзеркаллі»

Cherry Twins

12.09 В 21 00

Всі ці домисли, недомовленості, напівмаски і дорослі казки оживуть в ніч з 12 на 13 вересня в Cherry Twins. Задзеркаллі відкриє нам свою справжню чуттєву суть, і ми побачимо сооовсем іншу інтерпретацію казки. Шоу програма, яка проведе гостей по всіх лабіринтах і таємним закутком еротично-казкової країни. Чудові закуски і чарівні напої. Магічні ритуали і дуже яскраві гри.
І звичайно ж – наші чарівні номери готелю фантазій. Головне – не провалитеся в кролячу нору бо хто знає, де ви опинитеся)