ДОРОСЛІ СНИ В ЛІТНЮ НІЧ Або сни в форматі «ню»

Cherry Twins

29.08 В 21.00

Ми гідно проводимо цю божевільне,жарке і таке дивне літо) Літо – пора мінімуму одягу, засмаглих тіл та яскравих романів. Cherry Twins пропонує яскраво провести одну з останніх ночей літа НЮ вечірки Ми, як завжди, будемо раді бачити пари і одинаки, але ТІЛЬКИ ТИХ, ХТО РОЗДІЛЯЄ, РОЗУМІЄ І ШАНУЄ НАШІ ПРАВИЛА. У цю ніч ми дамо свободу своїм фантазіям. Що може бути прекрасніше дами в панчохах і рукавичках? Тільки дама, яка додасть до цього ще й кольє)
Що може бути збудливо красивих чоловічих торсів? Засмаглих жіночіх грудей?

Cherry Twins. Ми знаємо, як підкорити будь-якого чоловіка. А ти?

Cherry Twins

29.08 В 15.00

Cherry Twins. Ми знаємо, як підкорити будь-якого чоловіка. А ти?
На численні прохання наших гостей ми повторюємо семінар по найдавнішої практиці спокушання, підкорення і задоволення чоловіка – масаж Лінгам.

Секрети флагеляціі

Cherry Twins

21.08 В 19.30

Навчальний семінар від нашого постійного Майстра, найяскравішого Вчителя за чуттєвими практиками, Майстри девайс – вашої улюбленої Умки. Підійде і для новачків, і для тих, хто хоче відточити своє мистецтво флагелляціі. На цей раз Умка приготувала для вас нову практику – Удари наносяться розслабленої рукою. Навіть при сильних ударах порка шкіряними
аксесуарами не вимагає зусиль, що надає ударам пластичність і легкість. Дана техніка має велику перевагу перед традиційною технікою.

PetPlay Party Вигуляти свого … вихованця

Cherry Twins

08.08 В 21.00

Найепатажніша ВЕЧІРКА СЕЗОНУ Котики, конячки, мишки, зайчики … Це милі образи можуть бути персонажами сооовсем не дитячі історій) Pet Play дуже поширена і яскрава гра для дорослих. Нам всім іноді хочеться побути кішечкою … або котиком. Так щоб мур-мур і у тебе лапки) І хвостик .. і не тільки) Де ж пограти в таке, як не в готелі фантазій Cherry Twins Втілювати все ваші фантазії – наша місія.

ЧЖЖ або потрібна у вашому ліжку ЩЕ ОДНА ДІВЧИНА?

Cherry Twins

27.07 В 19.30

Це, мабуть, одна з найбільш поширених фантазій пари. ЧЖЖ або ЧЖЧ Все так солодко і красиво виглядає в фантазії, все злагоджено, збудливо і пьяняще, все відбувається як в красивому і дорогому дорослому кіно. А як в реальності? Дуже часто фантазії грають з нами вельми підступні жарти, хоча б тому, що в фантазії немає запахів, безглуздих моментів, збентежених поглядів, незрозумілих слів, неадекватних вчинків …

НІЧ ФАНТАЗІЙ в Cherry Twins

Cherry Twins

25.07 В 21.00

Де ж іще втілювати мрії та реалізовувати бажання, як не в найкращому готелі для рольових ігор.
ВЕЧІРКА для пар і одинаків.
Наші вечірки завжди атмосферні, прекрасні та дивовижні. Перевагу на данній вечірці ми надамо парам, але … одиночним гостям, які будуть дотримуватись наших правил теж не відмовимо)

Правила гарного сексу Люди – чи не єдині істоти, які зазвичай ховаються під час сексу. Тема сексу пройшла шлях від табуйованої до нав’язливої.

Cherry Twins

18.07 В 15.00

Правила гарного сексу

Люди – чи не єдині істоти, які зазвичай ховаються під час сексу. Тема сексу пройшла шлях від табуйованої до нав’язливої. Однак питань менше не стало. Відповісти на всі ваші питання, особливо ті, які ви соромитесь задавати або не знаєте кого спитала- відповідальність и місія Chery Twins.

ВСЕ, ЩО ТУРБУЄ ПАРИ і ТИХ, ЧТО ЩЕ НЕ У ВІДНОСИНАХ

УНІКАЛЬНА ЛЕКЦІЯ від лікаря акушера-гінеколога, медичний блогера, автор книги “Відверта розмова про жіноче здоров’я”, засновниці Жіночого клубу  – НАТАЛЬЇ ЛЕЛЮ

Сексуальні фантазії – чого ти хочеш насправді?

Cherry Twins

11.07 В 15.00

Давайте на чистоту – всі ми так чи інакше про щось мріємо. Дивимося фільми для дорослих. Потайки. Потім видаляємо «хісторі» в телефоні. Уявляємо собі якісь образи, сценарії, які не завжди вписуються в поняття «стандарту».
А чи є в сексі «стандарти»? І який секс тобі насправді потрібен? Твої фантазії –  ще в межах «норми»? А якщо ні, то що? А про що ти взагалі мрієш насправді? Можеш зізнатися чесно хоча б самому собі ?
Ти хоч коли-небудь обговорював свої фантазії з кимось ??

Вечірка, на якій втілюються найсміливіші фантазії ЧАРІВНИЙ САД \ FANCY GARDEN

Cherry Twins

04.07 В 20.00

Вечірка, на якій втілюються найсміливіші фантазії ЧАРІВНИЙ САД \ FANCY GARDEN Ми запрошуємо вас в Чарівний Сад Cherry Twins Сад бажань, Сад чудес, Сад фантазій, Сад ваших найсолодших снів Німфи, ельфи, фавни, сильфіди, дріади … всі ці містично красиві створіння живуть в нашому саду і приготували для вас незабутнє шоу. Цієї ночі оживуть Фантазії. Містика і чуттєвість, еротичність і краса, чари і реальність переплетуться в магічному хороводі.

Іграшки для дорослих. Як грати і що вибрати

Cherry Twins

27.06 о 15 00

У сучасному світі похід в інтим магазини стає все більш популярним. Безліч пар хочуть урізноманітнити своє життя за допомогою іграшок для дорослих, але часто соромляться це зробити. Бояться задати питання, не розуміють, як вибрати, бентежаться попросити тестер того-ж лубриканту і т.д.
Зараз таке розмаїття всіляких іграшок і девайсів, що навіть досвідченому «юзеру» вибрати іноді складно. Кому як не Cherry Twins допомогти вам з цими питаннями.