Найкращий подарунок до Дня Закоханих. Масаж Лінгам. Таємна практика підкорення чоловіка.

Cherry Twins

14.02 В 14.00

Масаж Лінгам. Майстер клас ТІЛЬКИ ДЛЯ ДІВЧАТ

Колись цей ритуал вважався магічним, оскільки давав владу над чоловіком. Техніка виконання зберігалася в секреті і передавалася тільки жрицям. Доля істини в цьому є – чоловік отримує настільки яскраві і нові відчуття, що “підсаджується” на цей масаж, як на дофаміновий наркотик. Він божеволітиме у ваших руках і просити повторити ще і ще.

РОЗКІШНИЙ КИТАЙ

Cherry Twins

29.01 В 21.00

Чого варті лотосові ніжки дам, спеціальні таблиці, де досконально прописані всі розміри і типи статевих органів чоловіків і жінок,також їх сексуальні потенціали.
У китайців є окрема класифікація жіночих сідниць. Ігри партнерів повинні бути довгими і різноманітними. А запрошувати до себе відразу кілька партнерок вважалось гарним тоном та вказувало про вашу
приналежність до знаті.
Ми проведемо вас скрізь дивні, солодкі, вабливі, шокуючі і дивовижні ритуали і сцени з життя Самоі Загадковій Країни Сходу

Майстер клас по флагелляціі

Cherry Twins

16.01 в 17:00

Флагелляціі (порка) ЦЕ НЕ ПРО БІЛЬ. За її допомоги можно викликати всі спектри емоцій. Вона може бути ніжною і жорсткою, красивою для глядачів і глибокої для учасників взаємодії. На МК ви зможете знайти те, що відгукується саме в вас.

Арт терапія в методі <Нейрографіка>

Cherry Twins

9.01.21 В 14.00

Суть методу – в нейрографічной лінії: вона спонтанна і не повторює себе на кожній ділянці свого шляху.
При цьому включається дрібна моторика рук, пов’язана з нейронними мережами мозку.
Завдяки цьому такий процес малювання здатний створювати нові нейронні зв’язки в мозку і,саме, змінювати процес мислення.

Це дуже сильна практика, і вона ПІДХОДИТЬ ВСІМ – від 18 до 80 і будь-якої статі.
Фактично, це візуальний запит Всесвіту, осмислений і зафіксований.

РЕФЛЕКС ОРГАЗМУ

Cherry Twins

27.12 о 13:00

Кращий новорічний подарунок для ДІВЧАТ.

Чоловіки, балуйте своїх жінок правильними емоціями  – це прекрасний шанс зробити подарунок ЇЙ, який яскраво повернеться ВАМ, тому що після цих практик у жінок дуже підвищується сексуальний апетит)

ДИНАМІЧНА МЕДИТАЦІЯ за методом Вільгельма Райха

НІЧ ПОБАЧЕНЬ

Cherry Twins

26.12 В 21.00

Вже стала традиційною НІЧ ФАНТАЗІЙ, де пари і одинаки зможуть знайти собі суспільство і спілкування за смаком. ЗАКРИТИЙ КЛУБ красивих, тактовних, вільних людей, з гарними манерами і тонким смаком, що цінують бесіду, атмосферу і післясмак.

Гріх – гра для гурманів) Ми вміємо отримувати задоволення і дивувати навіть найдосвідченіших.

Ми цінуємо і приймаємо до себе тих, хто поважає наші правила і відповідає рівню клубу.

Наша НІЧ для тих, хто цінує спілкування, задоволення і свободу усвідомленого бажання. Для тих, хто вміє вести бесіду і розуміє суть сапісексуальності.

СНІГОВА КОРОЛЕВА

Cherry Twins

11.12 о 21 00

Дуже доросла казка.

Чуттєве епатажне шоу, яке вразить навіть найдосвідченіших.
СНІГОВА КОРОЛЕВА
Ця казка не так вже й невинна, як нам її розповідали в дитинстві) Крижана краса Королеви заворожує … А танець сніжинок це зовсім не дитячий ранок.

Навіщо Герда заїжджала до розбійників, і як грали «в Кая і Герду» принц з принцесою?

ДИНАМІЧНА МЕДИТАЦІЯ за методом Вільгельма Райха РЕФЛЕКС ОРГАЗМУ

Cherry Twins

05.12 В 11.00

Далі ми будемо чистити ДУШУ від роками накопичиного вантажу невиражених емоцій, образ, страхів. Від усього, що було придушене, витіснене, що не прожито, не усвідомлено, але залишило слід і шрами.

Якщо цього не робити – жінка втрачає ресурс, красу, молодість, крила, в’яне і старіє завчасно. Їй нічого дати ні своєму чоловікові, ні миру, ні дітям, ні собі. Відчуття порожнечі, самотності і туги.

Ті, хто у нас вже були, просять повторювати практику, тому що ЦЕ ПРАЦЮЄ.
Психіка перезавантажується і це впливає на якість життя у всіх сферах.

ДОРОСЛІ ЗНАЙОМСТВА

Cherry Twins

28.11 В 16.00

Не дивлячись на велику кількість соціальних мереж і сайтів знайомств – питання, де і як знайти СВОЮ ЛЮДИНУ для багатьох актуальне. Тіндер, Мамба, Боду – ресурсів, що пропонують знайти Любов в один свайп безліч, але якість цих знайомств залишає бажати кращого.
Коли Вам за 30, побачення починають нагадувати співбесіди. Ви знаєте, чого ви хочете від життя, від партнера, від себе Ще краще ви знаєте, чого ви не хочете

Закрита вечірка для пар і одинаків HONEY BUNNY DAY

Cherry Twins

26.11 В 20 : 00

Ах, ці солодкі Зайчата PlayBoy, чий образ для декількох поколінь чоловіків став символом еротичності і чуттєвості) Чому б і нам в це не пограти?) Зайчата, Кошенята, Мишки, Собачки, Коники …
Костюмів і варіацій не перелічити, але зайчата будуть особливо раді)