Всі різновиди флагелляціі

pioneer_ma

23.03 о 18 00

Метр Аскольд, якого вже встигли полюбити гості Cherry Twins, знову продемонструє вам своє мистецтво володіння девайсами. На цей раз акцент буде зроблено не на техніку порки, а на нюанси емоційних відчутів – ми спробуємо відчути всю палітру емоцій, які може надати правильна Флагелляція. Ви зможете самі зрозуміти, спробувати, відчути, причинити, побачити, усвідомити… Вечір буде емоційним.

Твій сексуальний психотип: Наложниця, Доміна, Королева, Рабиня та ін.

Cherry Twins

21.03 о 20 00

Заглянути в своє несвідоме і дізнатися, що заважає тобі розкритися. Як використовувати свою жіночу енергію та яка роль для тебе найбільш гармонічна – у тебе є шанс про все це дізнатись за допомогою досвідченного психолога-практика.

Рольові ігри: як залучити партнера

Cherry Twins

16.03 о 16 00

У кожного з нас є бажання та фантазії. Ми всі уявляємо собі певні сценарії ігр у ліжку, які дуже хотілось би реалізувати, ось тільки зізнатися в цих бажаннях соромно або не вистачає сміливості, не зрозуміло, як підібрати слова та страшно бути висміяним або почути про себе «збоченець\збоченка»

Як розмовляти з чоловіком про свої фантазії

Cherry Twins

06.03 о 20 00

Спеціально до 8 березня – чоловік-психолог надасть відповіді на запитання, які ви соромитесь задавати або не знали, кого запитати. Все про відношення з чоловіком – від діалогу до інтиму.
Після нашого майстер класу ви зрозумієте причини конфліктів у вашій парі, навчитесь правильно доносити чоловіку свої бажання, як у ліжку, так і в житті.

Пофантазуємо?

Cherry Twins

01.03 о 20:00

01 березня о 20:00 запрошую вас на побачення з авторкою відомого бестселеру «Двоє в ліжку, не рахуючи коханців» Іріною Клекіт.
Ми зустрінемось в готелі Cherry Twins і говоритимемо про найпотаємніше.

50 відтінків відношень. Підкорення та домінування – як та навіщо в це грати.

Cherry Twins

23.02 о 16 00

Цей семінар для всіх, хто бажає разібратись в природі та психології БДСМ.
Хто проводить: Оксана Сидун – кандидат психологічних наук, сімейний психолог, гештальт-терапевт, медійный психолог

Жіноче Домінування. Психологія, теорія, практика

Cherry Twins

17.02 о 16 00

Одна із самих відомих та яскравих Домін України. … років в Темі. Сотні проведених вечірок. Потрапити під її каблук – честь, так само як і під її хлист.
Віледа Ільїна зі своїм нижнім, LedaSDT – один вечір, тільки для Cherry Twins.

Семінар «Кохати по-новому або правила с*ексу згідно Кримінального кодексу»

Cherry Twins

10.02 о 16 00

З 11 січня в Україні вступили в силу зміни до КК, які дозволяють трактувати як згвалтування будь-який секс без попередньої добровільної згоди.
Відповідальність збільшується, якщо жертвою є один із подружжя.

Що для тебе секс або про «тарганів» у ліжку

Cherry Twins

09.02 о 16 00

Юлія Клименко – кризисний психолог, гештальт коуч, тренер по навчанню гештальтерапії. Ведуча терапевтичних груп і тренінгів, присвячених кризисам, сексуальності та відновленню жіночої ідентичності.
Будь-який секс так чи інакше має мету.

Практикум: Шібарі як прелюдія

Cherry Twins

02.02 о 16 00

Іван Грашин – майстер шібарі, організатор тематичних заходів, засновник @Hayanawa (Хаянава) студії, автор статей та лекцій на тему шібарі та БДСМ культури в цілому.
Шібарі – багатогранне еротичне японське мистецтво зв’язування. Може бути прекрасною прелюдією, доповненням до вашого інтимного дозвілля або самостійним видом еротичної гри.