COUPLE DATING NIGHT

Cherry Twins

29.11 о 22:00

Запалюємо п’ятницю!
Закрита вечірка в Cherry Twins ДЛЯ ПАР. Вечір знайомств, на якому пари зможуть зустрітися з новими друзями і знайти собі приємну компанію для спілкування і красивого проведення часу.
Вас чекає легкий фуршет, welcome drink, приємне товариство і розкішна атмосфера Cherry Twins.

Бранч для чоловіків «Реалізація бажань».

Cherry Twins

24.11. о 12:00

Жіночих тренінгів про розвиток і розкриття сексуальності і чуттєвості існують сотні, якщо не тисячі. А як же чоловіки? Сильній статі не менш важливо вміти керувати своєю енергією, навчитися чути свою підсвідомість, усвідомити природу своїх бажань. Ось тільки їм вкрай рідко випадає можливість відкрито поговорити з ким-небудь на такі провокаційні та як би «не чоловічі» теми.
Ми вирішили виправити цю ситуацію і дати можливість тим, хто морально дозрів до подібних розмов реалізувати свою потребу.

«Теорія та практика великого вибуху. ProOrgasm ».

Cherry Twins

23.11. о 14:00

Майстер клас психолога, сексолога Світлани Турло.
ТІЛЬКИ ДЛЯ ЖІНОК. 21 століття по праву можна назвати «битвою за жіночий оргазм». Вчені з’ясовують його природу, коучі ділять його на типи і види, чоловіки зламали мозок в спробі зрозуміти імітує чи ні, а ми ПРОСТО НАВЧИМО ЯК ЗРОБИТИ ТАК, ЩОБ ВІН БУВ.

Сквірт. Міф чи реальність?

Cherry Twins

16.11 о 15 00

Самий візуально яскравий жіночий оргазм, навколо якого більше запитань ніж відповідей. Прийшов час відкрити всі секрети, пояснити фізіологію і психологію даного оргазму. Будь-яка жінка може випробувати ці відчуття, якщо чоловік володіє правильними техніками і навичками.

Хотіти або мати? Влада над бажаннями.

Cherry Twins

16.11. о 14:00

Колись в дитинстві гра була невід’ємною частиною нашого життя. Ми так пізнавали світ, вчилися взаємодії з оточуючими, приміряли на себе нові ролі і статуси. Ми подорослішали.
І перестали грати. Ми зупинили свою свідомість на якомусь рівні, навішавши на неї безліч табу, комплексів, стереотипів та інших моральних «вантажів», які, як вам здається, є «правильною поведінкою», а насправді – якорями, що заважають йти до мети.

Сексуальна енергія – основа життєвої гармонії.

Cherry Twins

09.11. о 12:00

Ми поділяємо чоловічі і жіночі Бранчі для того, щоб щиро попрацювати на результат, а не грати ролі один перед одним. Практика показує, що тільки така форма дає результати. Приготуєтеся відкрито обговорювати свої бажання і задавати щирі питання. Бранчі націлені на структурування життя виходячи з ключів, що будуть дані лектором. Якщо ти готова до змін і відкрита до того, щоб дізнатися справжню себе – ми чекаємо тебе.

БДСМ не за правилами

Cherry Twins

або чому люди частіше «люблять» один одному мізки, а не тіло Читаючи такі цікаві літери, як БДСМ, багато хто з нас представляє дуже красиві картинки з фільму «50 відтінків сірого», фантазуючи, що десь, і у когось є можливість урізноманітнити своє життя, такими чадним речами, як батоги, зв’язування, покарання, солодкі тортури. І зовсім усвідомлюємо, що майже всі ми щодня граємо в БДСМ, але … не зовсім так, як потрібно і задоволенням це навряд чи можна назвати. Ви ВЖЕ граєте У БДСМ, ЯКЩО в ваших стосунках є: Покарання партнера мовчанням Бажання помсти партнеру Істерики Вихід з будинку на невизначений термін Залякування відходом …

Шабаш

Елена Соловьева

Наші вечірки несхожі одна на іншу. Щоразу ми намагаємося знаходити нові грані глибини і сміливості проявів. І знаходимо. З величезним задоволенням і серцем, повним загадок і таємниць, запрошуємо вас на нову вечірку від Posh & Cherry Twins Цього разу ми хочемо більше ігор з вами. Бажаємо, щоб ви відчували себе всередині ритуалів і пропускали сили стихій крізь ваші прекрасні тіла. Сила відьом і сексуальність юних дів, мурашки від реалістичності того, що відбувається. Ми любимо грати, бавитися і веселитися відкрито і вишукано. Колись нас палили на вогнищах за свободу проявів, а сьогодні ми танцюємо в вогняному танці і з легкістю гладимо …

ПОРОТИ. КРАСИВО І ЗІ СМАКОМ

Cherry Twins

25.10 о 14:00

Флагелляція (порка) – один з найбільш затребуваних майстер класів. І не дивно. Сама практика викликає безліч суперечливих думок – для кого-то це обов’язкова програма  ігор у ліжку, для когось – частина LifeStyle, хтось кричить «фу, збоченці», АЛЕ ЦІКАВО ВСІМ. І якщо в пориві пристрасті ви забавлялися легкими ляпасами по попі (або не тільки) – вітаємо, ви в Темі).

10 типів жінок. ВОНА «Під ключ» 

Cherry Twins

19.10 о 12:00

Зрозуміти, чого хоче жінка намагалися кращі чоловічі уми. На жаль – безуспішно. А ми змогли) Тому, що наш тренінг веде Жінка, яка поділиться найпотаємнішим знанням – сексолог, психолог Світлана Турло