Іграшки для дорослих. Як грати і що вибрати

Cherry Twins

27.06 о 15 00

У сучасному світі похід в інтим магазини стає все більш популярним. Безліч пар хочуть урізноманітнити своє життя за допомогою іграшок для дорослих, але часто соромляться це зробити. Бояться задати питання, не розуміють, як вибрати, бентежаться попросити тестер того-ж лубриканту і т.д.
Зараз таке розмаїття всіляких іграшок і девайсів, що навіть досвідченому «юзеру» вибрати іноді складно. Кому як не Cherry Twins допомогти вам з цими питаннями.

Флагелляція. Як в це грати правильно

Cherry Twins

20.06 о 16:00

Улюблена гостями Cherry Twins, майстер девайсів, садистка і постійний лектор нашого готелю Умка знову їде до нас в гості! Ми за нею дуже скучили і впевнені, що і ви теж. На цей раз, як і завжди, буде нова і дуже крута програма.

МАСАЖ ЛІНГАМ

Cherry Twins

14.06 о 13:00

Хочеш навчитися найдавнішої практики – масаж Лінгам?
Колись цей ритуал вважався майже магічним, так як давав владу над чоловіком. Техніка виконання зберігалася в секреті і передавалася тільки жрицям. Частка істини в цьому є – чоловік отримує настільки яскраві і нові відчуття, що “підсаджується” на цей масаж, як на дофаміновий наркотик. Він буде сходити з розуму в ваших руках і просити повторити ще і ще.

Запрошуємо Вас на BALL !!!!

Cherry Twins

30.05 о 19:00

Дорогі друзі, з усією урочистістю запрошуємо Вас 30 травня на довгоочікуване відкриття літнього сезону розкішних Posh events in Cherry Twins! Запрошуємо Вас на BALL !!!!

Карантин

Елена Соловьева

Друзі! Наші улюблені гості! Нам вкрай шкода розлучатися з Вами навіть на день, АЛЕ … Ваше здоров’я і безпеку, а так же здоров’я і безпеку нашого персоналу понад усе. Cherry Twins закривається на карантин Ми як і раніше будемо писати цікаві історії, розважати вас ефірами онлайн і всіляко допомагати вам пережити цей складний кризовий час. Тримайтеся! Попереду тільки Біла смуга, інакше бути не можемо Ми впораємося разом з усіма складнощами і знову зустрінемося на території любові і задоволень, в нашому прекрасному готелі Ваші Cherry Twins

Дівочі розмови ПРО ЦЕ Або Жінка, так чого ж \ кого ж ти все-таки хочеш?

Cherry Twins

28.03.2020 ДАТА УТОЧНЮЄТЬСЯ

Як часто, Ми, Жінки, говоримо з іншими жінками про секс?!?
Ні, не дурні дівочі плітки про позах задоволення партнера, 10 ознаках якісного орала і тому подібні «поради» від редакцій жіночих журналів.

Майстер клас по флагелляці

Cherry Twins

13.03 о 20:00

МК для тих, хто хоче навчитися володіти ударними девайсами, тобто пороти, роблячи приємність собі і партнеру.
Також для тих, хто хоче отримувати більше задоволення від ролі приймаючого партнера. Ми навчимося краще розпізнати власні емоції від процесу, щоб не закриватися і опрацьовувати свої затискачі в екшені. Особливу увагу буде
приділено розвитку емпатії, умінню відчувати іншого і вибудовувати екшен правильним чином.

CLINIQUE.   Cure your addiction

Cherry Twins

29.02. о 22:00

Фантазії про лікарів, медсестер, про огляди, що ведуть до звільнення найпотаємніших бажань є практично у всіх.
Ця тема дуже близька і нам, і ми довго відкладали її в очікуючі. Нам знадобився цілий рік, щоб підійти до неї з професіоналізмом, гідним формату POSH.
Тема настільки багатогранна, що один необережний поворот – і є шанс скотитися у вульгарні ігри про лікарню, китайські халати медсестер і «help me doctor Dick».   Але тільки не з Нами

ЭРОГЕННИЙ ІНТЕЛЕКТ

Cherry Twins

29.02. об 11:00

Збудження людини залежить від тисячі різних факторів і умов.
Тут важливо все – атмосфера, обстановка, звуки, запахи, діалоги.
Величезний калейдоскоп нюансів повинен скластися у правильну картинку, щоб двоє відчули потяг один до одного.

Токсична любов. Як прибрати негатив з ваших відносин.

Cherry Twins

22.02 о 14:00

Дуже багато пар живуть за принципом «і з тобою погано і без тебе ніяк».
Вони люблять один одного, хочуть бути разом, але … не вміють домовлятися. І тоді виходять сварки, скандали, сльози.
Винесення мізків і взаємні претензії. Постійний емоційний стрес, жити в якому не можливо, а втрачати кохану людину ще болючіше. Як розірвати це замкнене коло образ і непорозумінь?