Дівочі розмови ПРО ЦЕ Або Жінка, так чого ж \ кого ж ти все-таки хочеш?

Cherry Twins

28.03.2020 ДАТА УТОЧНЮЄТЬСЯ
Дівочі розмови ПРО ЦЕ!
Або Жінка, так чого ж \ кого ж ти все-таки хочеш?
Як часто, Ми, Жінки, говоримо з іншими жінками про секс?!? Ні, не дурні дівочі плітки про позах задоволення партнера, 10 ознаках якісного орала і тому подібні «поради» від редакцій жіночих журналів.
Як часто ми обговорюємо те, що нас правда хвилює? Навіть якщо це здається соромливим, дурним, по-дитячому наївним. Про що це?
А про те, що ти часто соромишся займатися цим при світлі, тому що у тебе пара зайвих кг / без депіляції або (можна свій варіант назвати)
А про те, що, іноді зовсім його не хочеш..
А про те, що якщо це новий чоловік і відносини лише начинаються і ти дуууже хочеш щоб вони переросли в щось серйозне, то погоджуєшся в ліжку навіть на те,
 чого не хочеш.
А про те, що ти так боїшся здатися «колодою в ліжку», що більше граєш роль, ніж отримуєш задоволення
А може про те, що, Тобі зовсім-зовсім нестерпно переживати збудження (червоніти, біліти, хихикати) поруч з чоловіком, що ти дуже швидко заводишся і наплювавши на вік \ досвід \ статус стрибаєш в ліжко майже з будь-яким?
А про те, що так багато болю, розчарувань і тупості, що ти тепер взагалі ні до кого нікуди не стрибаєш?
І багато іншого, про те, про що не прийнято говорити. Нема з ким. Соромно. боляче..
АЛЕ ТАК ТРЕБА. Ми запрошуємо поговорити.
У нас для Вас будуть сюрпризи 😉 Ми скористаємося в нашому спілкуванні прекрасним інструментом - метафоричними картами. Проведемо разом цікаві техніки жіночого взаємодії, навчимо корисним практикам і головне - допоможемо вигнати з голови непотрібних тарганів. Потрібні нехай залишаються)
Творець готелю для рольових ігор Олена Соловйова і сексолог, психолог Вікторія Прудка запрошують поговорити про своє, про жіноче.
Максимум 10 учасниць, від 25 років.
Вартість участі 1000 грн
Участь можливо тільки за попередньою оплатою і реєстрації
           050 714 6969