Рольові ігри: як залучити партнера

Cherry Twins

16.03 о 16 00

Рольові ігри: як залучити партнера

Майстер клас від Галины Єлізарової.

Дата проведення: 16.03 о 16 00

Місце проведення: готель Cherry Twins

У кожного з нас є бажання та фантазії. Ми всі уявляємо собі певні сценарії ігр у ліжку, які дуже хотілось би реалізувати, ось тільки зізнатися в цих бажаннях соромно або не вистачає сміливості, не зрозуміло, як підібрати слова та страшно бути висміяним або почути про себе «збоченець\збоченка»

  • Як зізнатися у своїх бажаннях
  • Як побороти сором
  • Як зрозуміти, про які фантазії не потрібно розповідати
  • Як знайти необхідні слова, час та місце
  • Як залучити партнера до своєї гри

Про все це ви дізнаєтесь на нашому майстер класі.

ЦЕ НЕ ЛЕКЦІЯ!!!

Якщо ви дійсно бажаєте знайти для себе відповіді на всі выщеперераховані «як» – вам прийдеться поговорити про це. Наш майстер клас – це інтерактивне спілкування (ТІЛЬКИ СПІЛКУВАННЯ) всіх участників та психологічні ігри під керівництвом психолога Галини Єлізарової.

Вам буде соромно, смішно, страшно, збуджуюче, хорошо, не зрозуміло, мило, затишно, комфортно та не дуже – ви пройдете через всю палітру емоцій та отримаєте відповіді на запитання, які ваше несвідоме давно намагалося вам задати.

Ви дізнаєтесь багато нового про себе, про свого партнера, зрозумієте, які  загальні фантазії вас збуджують та навчитесь обговорювати свої сексуальні бажання один з одним

 Наш тренер:

Галина Єлізарова: психолог, гештальт-терапевт, ведуча терапевтичних, супервізорських танавчальних груп, спеціалізація – робота з сексуальною тематикою в гештальт підході, досвід роботи 22 роки

Можлива, як парна, так і одиночна участь.

Вартість вхідного квитка:

Для пари 1000 грн

Для однієї особи 600 грн

100% передплата

Забронювати місце на семінар 050 714 6969